Kauba ostmise, tagastamise, kohaletoimetamise reeglid

Pole saladus, et iga inimese ja kliendi vajadused on individuaalsed ja erinevad. Meie meeskond teeb kõvasti tööd kõigi mugavuste ja erinevate tarnevõimaluste pakkumiseks.

Tasuta kohaletoimetamine Eesti piires ostes vähemalt kaks toodet.

Ostes ühe toote, maksab kohaletoimetamine Omniva, LP Expressi, DPD, Venipaki postiautomaadiga 3 EUR. Leedu territooriumil toimetame kauba kohale 1-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse tasumist.

Pakett.
Hoolime teie konfidentsiaalsusest, seega tarnitakse kõik tooted neutraalses pakendis ilma poe logo, nime või muude kirjadeta. Saatja on www.jaavannid.ee kauplust haldav firma MB Luxtida. Keegi, kes pakki näeb, ei kahtlusta, mis selle sees peidus on, seega saad kauba kohaletoimetamise koha valida isegi oma töökohas.

Pasirinkite jums patogiausią pristatymo būdą.​

 • “Omniva” pakiautomaat – Tellimisaknas saad valida lähima terminali.
 • “LP Express” pakiautomaat – Tellimisaknas saate valida lähima terminali.
 • Lähim postkontor – Pakile järele tulles võta kaasa ID.
 • Tule kaubale tasuta järgi meie kauplustesse – Vilnius, Leedu

Maksed

Pakume kauba eest tasumist teile kõige mugavamal viisil. Saate selle ostmise ajal valida. Kõik meie pakutavad makseviisid on turvalised ja turvalised.

Kauba eest saab tasuda:

 • Tasumine sularahas
 • Kaupluses kaubale järele tulles.
 • Ülekandega MB “Luxtida” arveldusarvele
 • Edastame koheselt maksmiseks vajalikud andmed. Saadame kauba teele niipea, kui oleme teie tellimuse kätte saanud.
 • Elektrooniline pangandus
 • Pangaga ühenduse loomisel maksate kauba eest kiiresti, turvaliselt ja mugavalt.

Kauba tagastamine

“jaavannid.ee” teeb koostööd ainult parimate intiimkaupade tootjate ja tarnijatega. Kõik meie tooted on sertifitseeritud ja on edukalt läbinud range kvaliteedikontrolli. Meie püsikliendid hindasid kaupade kõrget kvaliteeti ja ohutust.

KVALITEETSE KAUPA VAHETUS JA TAGASTAMINE

Oma tegevuses juhindume ideest: “Kas soovite osta intiimse asja, mis kellelgi teisel oli ja mille tagastas?”

Seetõttu ei vaheta me jaavannid.ee-s kvaliteetseid tooteid austusest oma klientide vastu. Ostja nõue toodet vahetada või raha tagastada ebarahuldava värvi, kuju, suuruse jms tõttu (vastavalt Leedu Vabariigi “Jaekaubanduse reeglite” punktile 17).

Defektiga KAUPA VAHETUS JA TAGASTAMINE

Vastavalt EL direktiividele kehtib kõikidele toodetele tasuta 24-kuuline garantii. garantii. Ebakvaliteetsed kaubad, pärast nende puuduste kinnitamist, asendatakse ostja poolt valitud sarnaste kvaliteetsete alternatiivkaupadega või tagastatakse ostjale tasutud raha. Kõikidel juhtudel peab ostja esitama kauba ostudokumendi (kviitung või arve).

Kvaliteedigarantii ei kehti mehaaniliselt kahjustatud, valesti kasutatud kaupadele. Toote loomulikku kulumist (vähenenud aku mahutavus, pleekinud värv, tekstuuri muutus jne) ei saa lugeda toote puuduseks.

Müüja ei vastuta valesti kasutatud või hooldamata toote kvaliteedi ja sellest tulenevate õnnetuste eest.

Toote või selle lisaseadmete väljavahetamisel garantiiaja jooksul ei arvestata vahetatud tootele või lisatarvikule uut garantiiaega, st pikeneb originaaleseme garantii.

Erimeelsuste korral lahendatakse vaidlused elektroonilisel tarbijavaidluste lahendamise platvormil: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show

Garantiiteeninduse küsimustes võtke meiega ühendust telefonil: +3702294999

Kõik e-poe kasutamise reeglid leiate siit – Kasutusreeglid

Ostureeglid
jaavannid.ee reeglid, mis määratlevad ostu-müügilepingu sõlmimise ja poolte kohustused

Põhisätted

1.1. Käesolevad ostu-müügireeglid (edaspidi – Reeglid) määravad kindlaks www.jaavannid.ee elektroonikapoest kaupa ostva isiku (edaspidi – Ostja) ja MB Luxtida (edaspidi – Müüja) omavahelised õigused, kohustused ja vastutus, kui Ostja ostab kauba elektroonikapoest . Ostes e-poest kaupa, nõustub Ostja käesolevate Reeglite kohaldamisega.

Ostu-müügilepingu sõlmimine

2.1. Ostu-müügileping Ostja ja Müüja vahel loetakse sõlmituks hetkest, kui Ostja pärast e-poes ostukorvi moodustamist, tarneaadressi täpsustamist, makseviisi valimist ja käesolevate Reeglitega tutvumist (märkimine) linnuke), vajutab nuppu “Tellimuse kinnitus” ja kehtib kuni käesolevast lepingust tulenevate kohustuste täieliku täitmiseni. Juhtudel, kui Ostja ei nõustu kõigi Reeglite või teatud osaga, ei tohi ta tellimust esitada.

Müüja õigused

3.1. Kui Ostja püüab kahjustada e-poe tööd või stabiilset toimimist või rikub oma kohustusi, võib Müüja piirata, peatada (lõpetada) tema juurdepääsu e-poele ilma eelneva hoiatuseta ega vastuta sellega seotud Ostja kahjude eest.
3.2. Müüjal on õigus ajutiselt või tähtajatult lõpetada e-poe tegevus ilma eraldi etteteatamata ning ei vastuta sellega kaasnevate Ostja kahjude eest.
3.3. Müüjal on õigus käesolevaid Reegleid ühepoolselt muuta, avaldades muudetud Reeglid e-poe veebilehel. Muudatused jõustuvad avaldamise hetkest kõikidele pärast avaldamist tehtud tehingutele.
3.4. Kui Ostja poolt esitatud tellimuse täitmine on võimatu või võib viibida olulistel põhjustel (sealhulgas, kuid mitte ainult, ebapiisav kaubakogus laos), on Müüjal õigus viivitada kauba teile kohaletoimetamisega. , teavitades teid sellest eelnevalt.
3.5. Müüjal on õigus tagastatud kvaliteetset kaupa mitte vastu võtta (alusel jaemüügireeglite p 17).
3.6. Müüjal on õigus tellimus tühistada, kui selle eest ei ole tasutud 3 päeva jooksul.
3.7. Müüjal on õigus jätta Ostjale saatmiskulud hüvitamata, kui Ostja on esitanud vale aadressi või ei tulnud pakile ettenähtud aja jooksul postkontorist või kullerilt järele;
3.8. Müüjal on muud Leedu Vabariigi Reeglites ja õigusaktides sätestatud õigused.

 1. Müüja kohustused

  4.1. Müüja kohustub tegema jõupingutusi, et Ostja saaks e-poe pakutavaid teenuseid nõuetekohaselt kasutada. Müüja ei anna mingeid garantiisid, et veebipood töötab häireteta või andmete edastamine on veatu. Müüja ei vastuta Ostja kahjude eest, mis on seotud e-poe tõrgetega ja/või andmeedastusvigadega.
  4.2. Müüja kohustub oluliste asjaolude ilmnemisel, kuna tal ei ole võimalik tellitud toodet Ostjale tarnida, pakkuma analoogset toodet ning kui Ostja keeldub toote analoogi vastu võtmast, tagastama Ostja poolt tasutud raha tähtaja jooksul. 10 tööpäeva. Sel juhul vabaneb Müüja vastutusest kauba kohaletoimetamata jätmise eest.
  4.3. Müüja kohustub defektse kauba eest tasutud raha asendama või tagastama. Makstud raha tagastatakse 10 tööpäeva jooksul.
  4.4. Müüja kohustub hüvitama tagastamise saatmiskulud, kui Ostja sai defektiga või tellitust erineva kauba.
  4.5. Müüja kohustub tagastatud kauba vastu võtma juhul, kui see vastab kauba tagastamise tingimustele.
  4.6. Müüja kohustub täitma muid käesolevates reeglites sätestatud nõudeid.

  Ostja õigused

  5.1. Ostjal on õigus osta kaupu elektroonikapoest vastavalt käesolevatele Reeglitele ja Leedu Vabariigi õigusaktidele.
  5.2. Ostjal (kasutajal) on õigus e-poes Müüjaga sõlmitud kauba ostu-müügileping üles öelda, teatades sellest Müüjale kirjalikult 14 tööpäeva jooksul kauba üleandmise päevast arvates. Ostjal on õigus keelduda müüjaga kauba ostu-müügilepingu sõlmimisest järgmistel juhtudel:
  5.2.1. Ostja sai ebakvaliteetse (defektiga) toote;
  5.2.2. Ostja sai vale toote, mille ta tellis.
  5.3. Ostjal on õigus puudusega kaup tagastada ja selle eest tasutud raha tagasi nõuda.
  5.4. Ostjal on õigus kaup tagastada, kui Ostja poolt tellitud kaupa ei tarnitud, ning nõuda tagasi selle eest tasutud raha.
  5.5. Ostjal on muud Leedu Vabariigi Reeglites ja õigusaktides sätestatud õigused.

  Ostja kohustused

  6.1. Ostja peab tutvuma veebilehel www.jaavannid.ee avaldatud kauba kohaletoimetamise, tasumise, tagastamise/vahetamise tingimustega.
  6.2. Tellimuse vormistamiseks peab ostja tutvuma käesolevate Reeglitega.
  6.3. Ostja peab tasuma kauba ja selle kohaletoimetamise hinna ning muud maksud (kui see on lepingu sõlmimisel märgitud) ning vastu võtma tellitud kauba. Ostja tasub kauba eest www.jaavannid.ee märgitud pankades või sularahas kauba üleandmisel kauba kohaletoimetanud kullerteenuse volitatud esindajale.
  6.4. Kui Ostja registreerimisvormis toodud andmed muutuvad, peab Ostja neid viivitamatult uuendama.
  6.5. Ostja peab maksekorralduse kinnitama Ostja pangas internetis, millele on antud link e-poest (juhul, kui Müüjal on Ostja pangaga sõlmitud vastav leping). Ostja poolt valitud kaubad broneeritakse ja Müüja kohustub müügilepingut täitma alles siis, kui Müüja saab Ostja pangast teatise valitud kauba eest tasumise kohta.
  6.6. Kui müüja ja ostja lepivad kokku kvaliteetse kauba tagastamises, kohustub ostja kvaliteetse kauba tagastama omal kulul.
  6.7. Ostja peab järgima muid Leedu Vabariigi Reeglites ja õigusaktides kehtestatud nõudeid.

 1. Üldine vastutus

  7.1. Ostja vastutab registreerimisvormis esitatud andmete õigsuse eest. Ostja võtab endale vastutuse registreerimisvormis esitatud andmete ebaõigsusest või ebatäpsusest tulenevate tagajärgede eest.
  7.2. Elektroonilist poodi kasutades sõlmitud ostu-müügilepingu rikkumise eest vastutavad pooled Leedu Vabariigi õigusaktidega kehtestatud korras.
  7.3. Võttes arvesse Leedu Vabariigi elektroonilise allkirja seaduse artiklit 8. 3. kuupäeval sätteid, nõustub Ostja Müüjaga, et Ostja toimingute kinnitamisel e-poes e-poe sisselogimisandmetega (identifitseerimiskoodiga) on elektroonilise allkirja seaduse p 8. 1 d. elektroonilise allkirja kehtestatud õigusjõud (s.t omab samasugust õiguslikku jõudu kui allkirjal kirjalikes dokumentides ja on kohtus tõendusvahendina lubatav). Ostja peab säilitama oma e-poe sisselogimisandmed ja neid mitte avaldama, tagama, et andmed oleksid teada ainult temale ja neid kasutaks ainult tema, mitte edastama või muul viisil võimaldama andmetega tutvumist või kasutamist teistel isikutel. Kui tekib kahtlus, et sisselogimisandmed võis hankida mõni teine ​​isik, teavitage sellest viivitamatult Müüjat, samuti teavitage Müüjat viivitamatult sisselogimisandmete rikkumisest või elektroonilise poe avaldamisest. Kõik Ostja tunnuskoodi kasutades tehtud toimingud loetakse Ostja poolt sooritatuks ning Ostja võtab endale täieliku vastutuse selliste toimingute tagajärgede eest.
  7.4. Müüja ei vastuta teiste ettevõtete veebilehtedel esitatava teabe eest, isegi kui Ostja pääseb nendele veebilehtedele Müüja elektroonilises poes olevate linkide kaudu.
  7.5. Müüja ei vastuta selle eest, et e-poes kuvatud kauba värv, kuju või muud parameetrid ei vasta Ostja poolt kasutatava kuvari omadustest tulenevalt kauba tegelikule suurusele, kujule ja värvile.
  7.6. Kahju tekkimisel hüvitab süüdlane teisele poolele tema süül tekkinud otsesed kahjud.

  Isikuandmete töötlemine

  8.1. Vajutades nuppu “Tellimuse kinnitus”, kinnitab Ostja, et tema ja tema esindajad (ostjal on tema esindajate nõusolek) nõustuvad esitama Müüjale oma isikuandmeid ega ole vastu Ostja esitatud isikuandmetele ja/ või tema esindajaid müüja töötleb nii Ostja jaoks ja/või tema esindajate tuvastamiseks, lepingute sõlmimiseks, täitmiseks (veebikaubandus).
  8.2. Jaavannid.ee veebilehel registreeruvatel või sellel veebilehel tellimust esitavatel isikutel on võimalus anda Müüjale luba kasutada Ostja e-posti aadressi. post otseturunduse eesmärgil (uudiskirjad). Inimene saab igal ajal uudiskirjadest loobuda, klõpsates uudiskirja allosas olevale loobumislingile või esitades e-posti teel uudiskirjast loobumise soovi. meili teel kontaktivormis.
  8.3. Vajutades nuppu “Tellimuse kinnitus”, kinnitab Ostja, et teda (kui Ostja on füüsiline isik) ja tema esindajaid teavitatakse nende õigusest tutvuda Müüja poolt töödeldavate isikuandmetega ja nende töötlemisega, nõuda nende parandamist, oma isikuandmete hävitamine või isikuandmete töötlemise toimingud peatada, kui andmeid töödeldakse seadusesätteid rikkudes, esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemisele.
  8.4. “Tellimuse kinnitamise” nupule vajutamisega kinnitab Ostja, et ta ja tema esindajad teavad, et neil on õigus keelduda oma isikuandmete esitamisest, kuid mõistavad, et isikuandmed on vajalikud ja vajalikud Ostja ühemõtteliseks tuvastamiseks ja/või tema esindajad lepingute sõlmimise, täitmise (veebikaubanduse) eesmärkidel ja isikuandmeid esitamata ja/või nende töötlemiseks ülalnimetatud eesmärkidel nõusoleku andmata ei saa lepingut sõlmida ja/või täita.
  8.5. E-poes jaavannid.ee registreeritud klientide isikuandmeid säilitatakse 24 kuud. alates viimasest tegevusest profiilis. Pärast seda perioodi andmed kustutatakse automaatselt.
  8.6. Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate privaatsuspoliitikast.

 1. Teabe saatmine

  9.1. Müüja saadab süstemaatilisi, informatiivseid ja otseturunduse eesmärgil sõnumeid (Ostja loal) Ostja registreerimisvormis märgitud e-posti aadressile.
  9.2. Ostja esitab kõik teated ja küsimused müüja e-poe kontaktidel näidatud kontaktvormis.

  Lõppsätted

  10.1. Ostja ja Müüja lepivad kokku, et kogu teave, mis on esitatud Müüja veebipoe veebisaidil (sealhulgas, kuid mitte ainult, käesolevad Reeglid, teave Müüja, pakutavate kaupade ja teenuste ning nende omaduste kohta, Ostja õigus ostust keelduda ja müügilepingu täitmise kord, loetakse Müüja tootehooldusteenused ja garantiid (kui need on antud)) Ostjale kirjalikult osutatuks.
  10.2. Kõik Ostja ja Müüja vahelisest ostu-müügilepingust tulenevad või sellega seotud lahkarvamused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral lahendatakse vaidlused elektroonilisel tarbijavaidluste platvormil aadressil: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show

privaatsuspoliitika

Üldsätted

1.1 jaavannid.ee (“Ettevõte”) kaitseb ja austab e-poe kasutajate (“Isikud”) privaatsust.
1.2 Isik – 1) teovõimeline füüsiline isik, s.o. täisealiseks saanud isik, kelle teovõime ei ole kohtumäärusega piiratud; 2) juriidiline isik; 3) kõigi eelnimetatud isikute nõuetekohaselt volitatud esindajad.
1.3 Käesolev privaatsuspoliitika koos selles poliitikas viidatud dokumentidega sätestab aluse, mille alusel Ettevõte kogub, töötleb ja säilitab eraisikute kohta kogutud või üksikisikute endi poolt Ettevõttele edastatud isikuandmeid (edaspidi “poliitika”). Eraisikutel palutakse käesolev poliitika hoolikalt läbi lugeda, et õigesti mõista Ettevõtte isikuandmetega seotud lähenemist ja tavasid ning seda, kuidas selliseid andmeid käsitletakse.
1.4 Käesolev poliitika kehtib kõikidele isikutele, sealhulgas isikutele, kes ei ole e-poes registreerunud, kuivõrd see ei ole vastuolus Ostureeglite ja Leedu Vabariigi õigusaktidega.
1.5 Üksikisikuid loetakse käesoleva poliitikaga tuttavaks, kui nad registreerimis- või tellimisvormi täites näitavad, et nõustuvad kasutustingimustega, mille lahutamatuks osaks on käesolev poliitika.
1.6 Eraisikud saavad ostutoiminguid sooritada peale jaavannid.ee registreerumist, kui ka registreerimata.
1.6.1 Isik, kes ei ole registreerimist täitnud, on kohustatud esitama järgmised Isikuandmed – nimi, perekonnanimi, telefoninumber, e-posti aadress. postiaadress, kohaletoimetamise aadress. Isik vastutab oma Isikuandmete õigsuse eest.
1.6.2 Isikud, kes soovivad registreeruda saidil jaavannid.ee, peavad esitama oma e-posti aadressi ja enda loodud parooli. Registreerimisel luuakse konto. Kontole sisestab Isik enda andmed – ees-, perekonnanime, telefoninumbri, e-posti aadressi, tarneaadressi, mistõttu vastutab nende andmete õigsuse eest ainult tema. Isikule määratakse kasutajatunnus. Isik saab igal ajal:
1.6.2.1. parandada ja/või täita Kontol Isikuandmeid. Isik, kes vastutab parandatud ja/või täiendatud andmete õigsuse eest;
1.6.2.2 võtta Konto tühistamise asjus ühendust Ettevõttega e-posti aadressil.
1.7 Leedu Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seaduse tähenduses on vastutav andmetöötleja MB “Luxtida”, Leedu äriühing, mis on nõuetekohaselt registreeritud ja tegutseb Leedu Vabariigis, juriidilise isiku kood 306288473, asukoha aadress Vilties tn. 2, Girminių piirkond, LT-30147 Ignalinase piirkond .

Teave, mida ettevõte üksikisikute kohta kogub

2.1 Ettevõte võib koguda ja töödelda üksikisikute kohta järgmist teavet:
(a) teave, mille üksikisikud esitavad käesolevas veebipoes www.jaavannid.ee (edaspidi „Sait”) vorme täites. See teave hõlmab registreerimisvormi täitmisel, veebipoes registreerumisel, tellimuse esitamisel, uudiste tellimisel, süsteemis sõnumite saatmisel või lisateenuste osutamise taotlemisel või e-poes esinevatest riketest teatamisel antavat teavet. Ettevõte võib paluda teil täita ka teatud vorme, et Isik saaks osaleda Ettevõtte korraldatavatel konkurssidel, kampaaniates ja mängudes;
(b) kogu kirjavahetus üksikisikute ja ettevõtte vahel (nii saidil kui ka e-posti teel);
(c) andmed e-poes tehtud tehingute ja eraisikute tellimuste täitmise kohta;
(d) andmed üksikisikute sirvimisajaloo kohta veebipoes ja sellega seotud andmed;
(e) üksikisikute IP-aadressid.
2.2 Isikuandmeid kogutakse ja töödeldakse ainult poliitika 4. osas sätestatud juhtudel 6. osas sätestatud eesmärkidel.
2.3 E-kaubandusega seotud isikuandmeid säilitatakse 2 (kaks) aastat arvates Isiku viimasest elektroonilise poe süsteemiga ühenduse loomisest või Isiku viimasest Veebilehel tehtud ostust.
2.4 Veebilehel toodud vormis päringu esitanud isikute andmeid säilitatakse 1 (üks) aasta alates Isiku viimasest toimingust (päring, vastuse saatmine või muu).
2.5 Otseturunduse eesmärgil kasutatavate isikuandmete säilitamise kestus on 5 (viis) aastat alates viimasest e-poe süsteemiga liitumisest ning kui Isik ei ole end e-poes registreerinud, siis 5 (viis) aastat alates elektroonilise poe süsteemiga liitumisest. selliste andmete esitamise kuupäev.

 1. Küpsised

  3.1 Ettevõte kasutab veebipoes küpsiseid, et eristada üksikisikuid teistest veebipoe kasutajatest. Sel viisil saab Ettevõte tagada elektroonilist poodi sirvivatele Isikutele meeldivama kogemuse ning täiustada elektroonikapoodi ennast.
  3.2 Küpsised on väikesed tekstifailid, mis Isiku nõusolekul salvestatakse Isiku brauserisse või seadmesse.
  3.3 Ettevõtte tegevuses kasutatavad küpsised võimaldavad Ettevõttel ära tunda ja lugeda külastajaid, võimaldada külastajatel näha nende toiminguid e-poes ning parandada e-poe tööd.
  3.4. www.jaavannid.ee sisu kasutamiseks kinnitab isik hüpikaknas infoaknas, et nõustub küpsiste kasutamisega.
  3.5 Isik saab küpsiseid kustutada või blokeerida, valides oma brauseris sobivad sätted, mis võimaldavad tal keelduda kõigist või osadest küpsistest. Tuleb märkida, et kasutades selliseid brauseri seadistusi, mis blokeerivad küpsiseid (sh vajalikke küpsiseid), võib Isikul tekkida probleeme kõigi või osade e-poe funktsioonide kasutamisega.

  Isikuandmete töötlemise juhtumid

  Isikuandmeid võidakse töödelda, kui:
  (a) Isik, kes kasutab Ettevõtte Veebilehte ja (või) Ettevõtte pakutavaid teenuseid, annab Ettevõttele enda kohta teavet (v.a andmetöötlustoimingud, mis nõuavad Isiku eraldiseisva subjekti nõusolekut);
  b) isik annab nõusoleku;
  (c) Ettevõttega sõlmitakse või täidetakse leping, mille üheks pooleks on Isik;
  d) eesmärk on kaitsta isiku olulisi huve;
  (e) neid tuleb töödelda ettevõtte või kolmanda isiku, kellele isikuandmeid edastatakse, õigustatud huvides ja kui üksikisiku huvid ei ole tähtsamad.

  Isikuandmete säilitamine

  5.1 Kõik üksikisikute edastatud andmed salvestatakse turvaliselt Ettevõtte serverites. Kõik maksetehingud on krüpteeritud. Juhul, kui eraisikutele antakse paroolid (või kui eraisikud valivad need ise), mis võimaldavad Eraisikul kasutada teatud e-poe funktsioone, vastutavad eraisikud paroolide konfidentsiaalsuse eest. Ettevõte palub eraisikutel mitte avaldada ega jagada oma paroole kolmandatele isikutele.
  5.2 Kui Ettevõttel on kahtlus Isiku esitatud Isikuandmete õigsuses, on Ettevõttel õigus peatada Isikuandmete töötlemine, neid andmeid kontrollida ja täpsustada.
  5.3 Vaatamata sellele, et Ettevõte teeb kõik mõistlikud jõupingutused Isikuandmete kaitsmiseks, ei saa Ettevõte tagada andmete turvalist edastamist veebipoele. Kõik andmeedastustoimingud viiakse läbi eranditult üksikisiku riisikol. Ettevõte rakendab andmete saamise hetkest ülirangeid Isikuandmete kaitse korda ning tehnilisi ja korralduslikke meetmeid, et tagada kaitse volitamata juurdepääsu eest Isikuandmetele.

  Isikuandmete kasutamine

  6.1 Ettevõte kasutab Isikuandmeid selleks, et:
  a) tagaks elektroonilise poe sisu esitlemise üksikisikutele kõige tõhusamal ja sobivaimal viisil;
  (b) anda üksikisikutele teavet, kaupu või teenuseid, mida üksikisikud soovivad või mis võivad üksikisikutele huvi pakkuda, kui üksikisikud on andnud nõusoleku, et neid sel eesmärgil teavitatakse;
  (c) saaks täita eraisikutega sõlmitud lepingutest tulenevaid kohustusi, sealhulgas, kuid mitte ainult, edastada üksikisiku ja tema esindajate (kelle nõusoleku isik on saanud) andmed Ettevõtte poolt valitud pangale ja teenusepakkuja tehnilisele pakkujale. Panga makseportaali teenus e-kaubanduse eesmärgil, nõustudes enda töötlemisega . Ettevõte teatab, et eraisikutel on õigus nõuda Panga tehniliselt pakkujalt ja Makseportaalilt Isikuandmete töötlemise piiramist;
  (d) eraisikutel oleks soovi korral võimalik kasutada elektroonilise poe interaktiivseid funktsioone;
  (e) Üksikisikuid teavitatakse ettevõtte pakutavate teenuste muudatustest.
  6.2 Ettevõte võib saata Ettevõtte kaupade ja teenustega seotud teavet elektroonilisel teel (e-post) isikutele, kes on kauba müügi käigus või erivormis andnud nõusoleku oma andmete kasutamiseks turunduslikel eesmärkidel. Juhul, kui Isik ei soovi selliseid pakkumisi saada, võib ta teavitada Ettevõtet selliste pakkumiste tagasilükkamisest e-posti teel või klõpsates Isikule juba saadetud pakkumiste teates vastavat linki.
  6.3 Isikutele, kes ei ole kauba müügi käigus oma kontaktandmeid esitanud, saadetakse Ettevõtte pakkumised elektroonilisel teel üksnes juhul, kui Isikud on andnud oma andmete selliseks töötlemiseks selge nõusoleku.
  6.4 Nõusolekut Ettevõtte pakkumiste saamiseks vastavalt käesoleva poliitika punktidele 6.2 ja 6.3 võivad väljendada eraisikud:
  (a) märkides kaupade tellimuse esitamisel linnukese vastava valiku;
  (b) tellides Ettevõtte uudiskirja.

 1. Teabe avalikustamine

  7.1 Ettevõttel on õigus avaldada Isikuandmeid kolmandatele isikutele, kui see on vajalik Isikutellimuse täitmiseks/tarnimiseks. Isikuandmeid edastatakse Ettevõtte poolt valitud logistikaettevõtetele (DPD, LPexpress, Omniva, Lietuvos Paštas) ja pangaasutustele (AB Seb bankas, Paysera LTD).
  7.2 Isikuandmeid võidakse avalikustada riigiasutustele juhtudel, kui seda nõuavad Leedu Vabariigi seadused.

  Üksikisikute õigused

  8.1 Eraisikutel on õigus pöörduda Ettevõtte poole ja keelduda oma isikuandmete töötlemisest otseturunduse ja turundusuuringute eesmärgil. Ettevõte teavitab eraisikuid (enne andmete kogumist) nende võimalikust kasutamisest otseturunduse eesmärgil või nende võimalikust avaldamisest kolmandatele isikutele.
  8.2 Oma andmete otseturunduse eesmärgil töötlemisest keeldumise õiguse kasutamiseks peab Isik valima saadetavatest otseturunduspakkumistest sobiva lingi või võtma ühendust Ettevõtte e-posti aadressil ja teavitama teda keeldumisest.
  8.3 Üksikisikutel on õigus:
  a) saada teavet nende andmete töötlemisest;
  (b) pärast Ettevõttele taotluse esitamist e-posti aadressile, et saada teavet, millistest allikatest ja milliseid isikuandmeid koguti, millisel eesmärgil neid töödeldakse, millistele adressaatidele andmeid edastatakse ja on antud. viimase 1 (üks) aasta jooksul. Teave edastatakse Eraisikutele nende määratud e-posti aadressidel hiljemalt 7 (seitsme) päeva jooksul eraisikute andmete esitamise avalduse kuupäevast.
  (c) nõuda taotluse esitamisel ebaõigete, mittetäielike, ebatäpsete Isikuandmete parandamist ja/või peatada selliste isikuandmete töötlemine, välja arvatud säilitamine, kui Isik teeb kindlaks, et tema isikuandmed on ebaõiged, mittetäielikud või ebatäpsed või töödeldud ebaseaduslikult ja ebaõiglaselt. Ettevõte teavitab Isiku soovil tehtud või tegemata jäetud isikuandmete parandamisest, hävitamisest või isikuandmete töötlemise peatamisest viivitamatult.
  8.4 Üksikisikute kaebusi isikuandmete ebaõige või ebaseadusliku töötlemise kohta vaatab läbi Riiklik Andmekaitse Inspektsioon, asukoha aadress A. Juozapavičiaus str. 6, LT-09310 Vilnius, www.ada.lt.

  Poliitika muudatused

  Kõik selle poliitika muudatused avaldatakse selles poliitikas ja teatud juhtudel teavitatakse üksikisikuid e-posti teel.

  Kontaktinfo

  Eraisikute küsimused, kommentaarid ja soovid seoses Poliitikaga esitatakse e-posti aadressile

Shopping Cart
Scroll to Top